Napsali o nás

“Excellent food and very good service” – Maayan

My husband and I visited the restaurant on a cold Feb evening, the place wasnt that packed and we had a table without reservation. We ordered a fresh spring roll as a starter and 2 main courses – a pekin duck in honey and seafood noodles, the food was incredibly tasty and very authentic. The service was very good, welcoming, polite and nice. The prices are fare, will deffinitely come back.

hladova.blogspot.cz

Prijemna vietnamská restaurace se stylovým interierem. Pho super a sladkokysele nudle s hovezim (N12) taky vyborny! Celkove je to vsechno uhlazenejsi a vic business nez v Anglicke, kde me to diky svihlosti interieru bavi vic)) Rande nebo pracovni obed si tu dokazu uplne predstavit.

Martin Hlousek

Moc pěkná vietnamská restaurace. Pozvali nás sem kamarádi na oběd a čekal jsem nějaké asijské bistro a byl jsem překvapený fakt pěkným interiérem, parádním typickým vietnamským jídlem a příjemnou obsluhou. Jako předkrm jsme měli jarní závitky (doporučuju) a hlavní jsem měl typickou polévku – Pho s hovězím masem a super. Údajně tady přes týden dělají i meníčka k obědu.. Pokud byste sem vyrazili autem, tak se dá zaparkovat na nedalekém náměstí. Jsou zde sice placená parkovací místa (o víkendu ale zdarma), ale lepší než nic, protože všude kolem je modrá zóna.

Monika H.

Náhodou jsem objevila tuto zánovní vietnamskou restauraci na Praze 2, která mne nalákala na otevřenou zahrádku.
Nejedna se o průměrnou vietnamskou restauraci, nýbrž o místo, kde je perfektní obsluha (česky mluvící a to tak ze perfektně), čistým prostředím a velmi chutným jídlem (velke porce) v bežné cenově relaci.
Určitě vřele doporučuji.

Kristýna B.

Obsluha moc milá, a hlavně mluvící perfektně česky. Prostředí moc hezké nezavánějící klasickým vietnamským  bistrem. Jídlo bylo rychle udělané a dobré. Takže doporučuji a cena příznivá.

Lucie N.

Nedávno otevřená restaurace s krásným interiérem, kde vaří skutečná autentická vietnamská jídla. Už sem se přejedla všech těch solamylových omáček a kombinací evropsko asijského jídla. Když mám chuť zajít si na opravdu dobré vietnamské jídlo, jdu sem. Například Pho, podle kterého se restaurace jmenuje, bylo docela malá porce, zato skvělé a opravdu čerstvé. Doporučuji také vyzkoušet Bún nudle s grilovanou kachnou, je to skutečná pochoutka. Obsluha je velmi milá. Nově zavedli i polední menu za 105 korun, neprasknete, ale najíte se dobře a kvalitně.